Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběh dcer Winx(1.díl)

I Winx mají své dcery:Tecna-Technologia,Flora-Flower,Stella-Shynni,Aisha-Aqamarina,Musa-Musicala,Roxy-Araena,Bloom-Bella.

 1.SERIE

15.5No.........

Jmenuji se Technologia.Moje máma mě tak pojmenovala podle své oblíbené technologie.Chtěla bych o ní ale vědět více.Třeba např.,kam chodila do školy.Říkala mi,že se narodila v daleké Magické dimenzi a já bych se tam ráda piodívala.Prý tam byla vílí ochránkyně a chodila do školy v Alfey.Byla víla technologie.Měla taky různé přeměmy(Magic Winx........)Měla také hodně kamarádek a dohromady si říkaly Winx club.Já bych chtěla hlavně poznat kamarádky mé mámy Tecny a jejich dcery.Taky bychom si založily club.Máma mi říká,že nadejde čas,kdy do Magické dimenze vyrazíme,ale víc mi neřekla.

 

Technologia skončila svůj zápisek do deníku a přemýšlela o Magické dimenzi.Měla velikou chuť se tam vydat.A najednou,jako na zavolanou,zaklepal někdo na dveře jejího pokoje,který byl vyzdobený obrázky slavných Winx,které našla v mámině fotoalbu.Byla to Bella,která chdila s Technologiou do školy a do třídy.Technologia jí otevřela dveře.Bella vypadla do pokoje a celá brunátná v obličeji začala chrlit slova:"Taky tě tak zajímá ta Magická dimenze,jestli ti o ní mamka říkala?""Proč?"Zeptala se Technologia zmateně."Jestli sis nevšimla,tak se nám dvoum a ještě Flowerře,Aqamarině.Musicale,Araeně i Shynnině začínají dít divné věci."Pronesla moudře Bella."To jo...."Začala Technologia,ale Bella ji přerušila:"Pojďme za tvojí mámou!"Rozhodla přísně a pokračovala:"Ty pozvi i ostatní!"Tak tedy Technologia pozvala všechny holky a Bella běžela za Tecnou:"Ahoj,teto Tecno!Mohla by jsi nás zavést do té slavné Magické dimenze?"Šla Bella rovnou k věci.Ale jistěže,ale potřebuji maminku od tebe,Araeny,Musicaly,Aqamariny,Shinni a Flower."To zařídím."Řekla Bella a pozvala všechny Winx k Tecně do domu.

Za chvíli už letěly k oblkům a blíže ke hvězdám."To je nádhera!"Vzdychla Shynni."To ano!"Přitakala její máma Stella.Nemluvte moc nahlas,Technologia se pak nemůže soustředit na řízení lodě!"Okřikla je Tecna.Blížily se čím dál blíže k velikánské planetě."Tady je Magická dimenze?"Divila se Aqamarina."Ne,je mnohem, větší!"Rozplývala se Bloom.

Za chvíli doletěly na planetu.Pod nimi se objevila velká ,růžově natřená škola."Toto je Alfey,škola pro víly!"Hlásila Flora.Na nádvoří je už vítala ředitelka Faragonda:"Ahoj Winx,"Pozdravila kamarádky"Toto jsou vaše dcerky?Jsou překrásné.Určitě přijely studovat na Alfey!"Aniž čekala na odpověď všech sedmi maminek,tak táhla dívky dále do školy:"Musíte něco vědět",Začala."Jste dcery Winx a jste také víly,jako ony.Musíte ale své schopnosti nějak využít!"Ale jak?"Zeptala se Araena."Třeba proti dcerám zlých čarodějek Trix-Icy,Darcy a Stormy.Ty také mají dcery-Snowy corn,Hypnotizen a Thunderstormy.Jsou to nebezpečné čarodejnica a já chci,aby jste proti nim uspěly,jako Winx.Ale,aby jste toho byly schopné,musíte tu studovat.A já vás rovnou zavedu do pokoje a zítra začneme z výukou."Pronesla Faragonda."Není tu časový posun,že ne?Já časové posuny nenávidím!"Zeptala se Shynni."Není!"Ujistila dívku Faragonda.Shynni se čarovně zasmála a pokračovala za Faragondou.

 

Pokračování příště!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

One of Avengers- kapitola 1

(Sharon Carter, 13. 8. 2016 10:38)

Z pohledu Friday:

Po dlouhé době, kdy už jsem si myslela, že snad budu spát na ulici nebo spíš u mojí babičky na hřbitově, protože bych dřív spáchala sebevraždu, jsem konečně našla klíč ke svému bytu. Ne, ani já nepovažuji za úplně normální mít na klíčích deset přívěsků s Avengers a jenom tři klíče, ale kdo říkal, že jsem normální?!

No, ale teď dál. KONEČNĚ jsem si odemkla svůj byt a hodila tašku, kterou jsem měla přehozenou přes rameno, do kouta předsíně. No jo, někdo tak líný jako já chodí i z docela obyčejné brigády v pizzerii utahaný.
Potom jsem sprintem ala Kapitán Amerika vystartovala do koupelny. Fakt jsem se po té "těžké práci" musela vysprchovat. Jen co jsem vlezla do vany a po krátkém zápolení se sprchou se konečně spustila voda a na mě začaly dopadat studené kapky.

Když jsem se (po asi půl hodině :D) donutila sprchu vypnout, oblékla jsem se do mojí noční košile a praštila jsem sebou na postel. Zanedlouho jsem usnula.

Další den:

Probudila jsem se. Posadila jsem se na okraj postele a rozespale se protáhla. Potom jsem si dlaněmi protřela oči a chtěla se vydat do kuchyně, tak jako každé ráno. Vtom mi však padl pohled na budík, ležící na nočním stolku. Oznamoval 9:45. Zděsila jsem se. Už potřetí budu na brigádě pozdě.
Rychle jsem se nasoukala do mých nových džínů a fak super trička s obrázkem štítu Kapitána Ameriky. Asi si říkáte, že mám s Avengers i kalhotky, ale... ne, takový jsem ještě fakt nesehnala :D
Vyčistila jsem si zuby a trochu se rádoby zkulturnila. Potom jsem vyrazila svým typickým sprintem ven z bytu a hned na to po schodech dolů z 22. patra.
Konečně jsem celá udýchaná stanula před domem a chtěla si odemknout garáž, kde už snad pět let skladuji své kolo.
Samozřejmě trvalo snad 5 minut, než jsem mezi přívěsky našla klíč od garáže.
A vevnitř mě čekalo další nemilé překvapení. Kolo tam samozřejmě nebylo. Až v tu chvíli jsem si uvědomila, že jsem si ho nechala skoro za všechny moje money, spravit.
To je fail! Pomyslela jsem si naštvaně a začala znovu sprintovat, abych chytila alespoň autobus.
A co si myslíte, že se stalo?! Autobus mi ujel přímo před nosem.

Dneska fakt nemám svůj den! Plácla jsem se dlaní do čela a nebýt těch lidí, kteří poklidně vyčkávali na další autobus, bych sebou na místě sekla o zem.

Cítila jsem se jako sardinka namočená v česnekovo- okurkové limonádě s příliš vysokým obsahem octa. V překladu z mojí retardštiny: příšerně.

Za necelou tu hodinku jsem se konečně dostala do pizzerie.

"Abbottová, zase jdeš pozdě!" Přivítal mě můj šéf Lucas Barnett.

No jo, dneska jseš příjemnej jak šmirgl papír! Povzdechla jsem si v duchu. Při té myšlence jsem musela zasmát. Bohužel- na smích nebyla nejlepší situace.

"Je tady snad něco k smíchu?!" Spražil mě Lucas, jen co si všiml mého přitroublého úšklebku a já ihned nahodila zkroušený výraz, kterým jsem si zde vždy žehlila svoje průsery. "Už se to nebude opakovat." Dodala jsem ještě navrch a zkroušený pohled vyměnila za puppy eyes.

"To je pravda... protože příště už budeš pracovat jinde, Friday Abbottová." On na to. Jedním slovem: vyhazov!

"To vám teda pěkně děkuju!" Řekla jsem uraženě a vydala se domů.

Před domem jsem ještě (jako každý den) zkontrolovala svoji poštovní schránku. Ne že by mi ostatní často psali dopisy, to ne, to VŮBEC ne, ale člověk nikdy neví...

A hele! Ve schránce se na mě usmívala bíla obálka. (obrazně, ne že se na mě doopravdy křenila obálka. Takovej retard fakt zatím nejsem :D)
Spokojeně jsem ji vytáhla a schránku znovu zamčela. Raději ani nebudu popisovat, jak dlouho mi trvalo najít klíč :D

planeta?

(Rey, 28. 12. 2015 14:40)

Co to bylo za planetu? Tatooine, Dagobach, Hoth, Dantooine, Alderaan, Endor, nebo jaka?

Re: planeta?

(Tecninka, 11. 1. 2016 16:11)

ALDERAAN! !!!!!!!!

Ble

(Aishka, 26. 4. 2014 8:23)

Fuj,ty se opicis!

Re: Ble

(nbhbtcexexewy, 27. 5. 2014 19:17)

Nemusíš to tady furt psat. Je to trapny. A nahodou se me to libi

tecna je suuuupr

(monika olec, 21. 12. 2014 10:07)

tecna je supr

 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

Můj (Tecnin)kontakt

Tecninka.blog@seznam.cz

5. SERIE!!!!!!

Váu!Už 15.6 se vysílá 5. serie,tak se připravte!

6.SERIE!!!!!

PZÓÓR!!!!Na jaře 2014 začnou vysílat 6. serii.Těšíte se taky,jako já?!

Nová

Do winx nastoupí v 5. sérce nová Carmella!

Novinka

Do winx nastoupila nová Roxy!Archiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 123117
Měsíc: 1325
Den: 32